e-Research-Global.com Online Surveys    

Pagesë per online anketa të plotësuara – shpërblimi i anëtarëve pjesëmarrës bëhet nepërmjet PayPal

Anëtarët e e-Research-Global.com të cilët grumbullojnë $2.00 USD ose më shumë me online anketa kanë të drejtë pagese dhe do të pranojnë nga PayPal nje email të ngjajshëm me nje të mëposhtme per nje pagesë të menjëherëshme. Nëse nuk e përdorni të njejtën email adres në PayPal ashtu siç edhe në regjistrim për online anketa, në këte rast do t’ju kontaktojmë me email për të dërguar PayPal adresën tuaj për të transferuara paratë nga online anketat

.PayPal Logo

Shembull

I nderuar anëtar i panelit e-Research-Global.com

Ju falënderojmë për pjesëmarrjen tuaj në anketat tona

Për pjesëmarrjen dhe plotësimin e online anketave tona keni fituar nje vlerë prej $XX.00

Sinqerisht,

e-Research-Global.com

Zotohemi se nuk do të bëjme asgjë pa lejen tuaj. . 
 Anketave - e-Research-Global | Rreth nesh | Kontakto | Programimi i online anketave, strehimi dhe grumbullimi I të dhënave | Shërbimi për modele të online anketave
Anketa të paguara – bashkangjitu Panelit për online anketa për para (regjistrimi falas) | Pagesë për plotësim të anketës | Privatësia e anëtarëve të Panelit | FAQ për anëtarët
Lidhja e anëtarëve | Programi i anëtarëve të bashkanjgjitur për botuesit online | Rregullat dhe kushtet | Regjistro web faqen tuaj
Ftoni anëtarë të rinj per anketime | Lidhja e partnerëve

Shqipالعربيةbosanski jezikбългарски език中文Croatiančeština, český jazykDanskNederlandse taalEnglisheestiSuomiFrançaisDeutschελληνικάMagyarBahasa IndonesiaItaliano日本語 한국어/조선말latviešu valodaLietuvaMelayuNorskePolskiPortuguêsРусский Srpskislovenčina, slovenský jazykslovenski jezik, slovenščinaEspañol SvenskaไทยTürkTiếng Việt

©Copyright 2003-2017 by e-Research-Global.com - All Rights Reserved.