e-Research-Global.com Online Surveys    

Shqipëri Panelet e pjesëmarrësve në online anketa, strehimi i anketave dhe shërbimet e grumbullimit të të dhënave për hulumtues akademik dhe hulumtues tregu

Anëtarët e Panelit/ pjesëmarrësit në anketave

Regjistrohu si pjesëmarrës në online anketave • Shqipëri • konfidencialiteti I siguruar

Hulumtim tregu

Strehimi i online anketave dhe shërbimet e grumbullimit të të dhënave (anketa hulumtuese nga të thjeshtat deri në të komplikuarat) për hulumtime tregu • Anketa për konsumatorët, anketa për të punësuarit, anketa për organizatat, etj… • Paneli i pjesëmarrësve në online anketa • online mostra e zgjidhjeve • Menaxhimi i online anketave nëpërmjet targetimit të pjesëmarrësve në bazë demografike • Siguro Panel për online anketa për kompani për online hulumtime tregu • e-hulumtim për përdoruesit •  Zhvillimi I softwerit për e-hulumtim

Anketa hulumtuese akademike / Klijentët Institucional

Shërbimet e strehimit të online anketave dhe të grumbullimit të të dhënave për hulumtime të studentëve të diplomuar, hulumtime studentore, hulumtime të finansuara lokale, shtetërore dhe federale (nacionale) dhe e-hulumtime të tjera institucionale • Dizajnimi i online anketave ndërsektor dhe gjatësor •  Paneli i online anketave • Zhvillimi I softwerit për e-hulumtim  

 


Lidhja për anëtarët e Panelit
Email adresa
Fjalëkalimi
 Regjistrohu


Kontakt informacionet

e-Research-Global – HEAD OFFICE
1527 Kalaniwai Place
Honolulu, Hawaii 96821 USA
Tel:  +1 808-377-9746
https://www.e-research-global.com
info@e-research-global.com

Rreth nesh | Programimi i online anketave, strehimi dhe grumbullimi I të dhënave | Shërbimi për modele të online anketave | Panel Book | Anketa të paguara – bashkangjitu Panelit për online anketa për para (regjistrimi falas)
Pagesë për plotësim të anketës | Privatësia e anëtarëve të Panelit | FAQ për anëtarët | Ftoni anëtarë të rinj per anketime | Lidhja e anëtarëve
Programi i anëtarëve të bashkanjgjitur për botuesit online | Rregullat dhe kushtet | Regjistro web faqen tuaj | Lidhja e partnerëve | Kontakto

Shqipالعربيةbosanski jezikбългарски език中文Croatiančeština, český jazykDanskNederlandse taalEnglisheestiSuomiFrançaisDeutschελληνικάMagyarBahasa IndonesiaItaliano日本語 한국어/조선말latviešu valodaLietuvaMelayuNorskePolskiPortuguêsRomânăРусский Srpskislovenčina, slovenský jazykslovenski jezik, slovenščinaEspañol SvenskaไทยTürkTiếng Việt

©Copyright 2003-2017 by e-Research-Global.com - All Rights Reserved.