e-Research-Global.com Online Surveys    

Anketa të paguara – bashkangjitu Panelit për online anketa për para (regjistrimi falas)

Anketave të paguara – Shqipëria  • Regjistrimi dhe anëtarësimi falas – Anëtarët nuk paguajn anëtarësim për të marrë pjesë dhe për të plotësuar online anketat e paguara.

  • Personi patjetër të jetë 16 vjeçar ose më i vjetër për të marrë pjesë në e-Research-Global.com Panelin ndërkombëtar të konsumatorëve

  • Anëtarët mund të marrin pjesë ne online anketat (pyetësorët) e paguar, në online fokus grupe dhe në testimin e produkteve të reja

  • Për të marrë pjesë në online anketat e paguara do të pranoni email ftesë nga ne.

  • Anëtarët kanë të drejtë pagese atëherë kur fitojnë $2.00 USD. Pagesa bëhet nëpërmjet PayPal.com. Për tonë të e-RG/Elite Panel, ju keni nevojë për 100 pikë për të marrë çmimin të holla nëpërmjet PayPal.


Nëse ende nuk keni PayPal llogari, klikoni në linkun më poshtë për të hapur llogari.


https://www.paypal.com/signup/account  • Anëtarët kanë mundësi kurdo kanë nevojë të regjistrohen dhe të ndryshojne të dhënat e tyre.

  • Të dhënat e anëtarëve përdoren për selekcionim të anëtarëve që do të pranojnë online anketa të paguara.

  • Anëtarët mund të anulojnë (heqin, ndërpresin) anëtarsinë e tyre në čdo kohë

  • Të gjitha të dhënat e anëtarëve janë konfidenciale.


Bashkangjitu e-Research-Global.com panelit të online anketave duke klikuar “Vazhdo” dhe plostëso formularin e anëtarësimit.

Zgjat rreth 2 minuta.
Anketave - e-Research-Global | Rreth nesh | Kontakto | Programimi i online anketave, strehimi dhe grumbullimi I të dhënave | Shërbimi për modele të online anketave
Anketa të paguara – bashkangjitu Panelit për online anketa për para (regjistrimi falas) | Pagesë për plotësim të anketës | Privatësia e anëtarëve të Panelit | FAQ për anëtarët
Lidhja e anëtarëve | Programi i anëtarëve të bashkanjgjitur për botuesit online | Rregullat dhe kushtet | Regjistro web faqen tuaj
Ftoni anëtarë të rinj per anketime | Lidhja e partnerëve

Shqipالعربيةbosanski jezikбългарски език中文Croatiančeština, český jazykDanskNederlandse taalEnglisheestiSuomiFrançaisDeutschελληνικάMagyarBahasa IndonesiaItaliano日本語 한국어/조선말latviešu valodaLietuvaMelayuNorskePolskiPortuguêsРусский Srpskislovenčina, slovenský jazykslovenski jezik, slovenščinaEspañol SvenskaไทยTürkTiếng Việt

©Copyright 2003-2017 by e-Research-Global.com - All Rights Reserved.